O mně

Čemu se věnuji?

Moderace: 

Hitrádio Magic, kulturní a jiné akce (plesy, koncerty, festivaly, sportovní akce, slavnostní zahajování, akce pro rodiny s dětmi...)

Dabing, namlouvání reklamních spotů:  

Audiotech, Kiss Rádio, Hitrádio, Rádio Haná, Východočeská televize


Pokud hledáte moderátora pro vaši akci nebo profesionální hlas pro váš spot, neváhejte mě kontaktovat!

Blog

Na mém blogu najdete "všehochuť" tipů a myšlenek. A protože mě jako většinu ženských zajímají ve volném čase i všechny kosmetické holčičí "sarapatičky", je tu i beauty blog :-)
Tanec

Mým velkým koníčkem také sport, zejména tanec - poledance a orient. Naši orientální skupinu Yasmin můžete vídat na různých kulturních akcích, její web je www.skupina-yasmin.cz
Dalších pár vět...

Média jsou moje vášeň. Začínala jsem jako externí redaktorka v Náchodském a Hradeckém deníku, později jako redaktorka televize RTA, která vytvářela reportáže vysílané na TV Prima, až jsem nakonec skončila na Hitrádiu Magic, kde jsem vysílala sedm let - ráno i odpoledne, sama i ve dvojici :-).

Další mojí vášní je studium. Po jaroměřském gymplu jsem absolvovala bakaláře na Univerzitě Hradec Králové - Mediální a komunikační studia. Magisterský obor jsem vychodila na Univerzitě Jana Amose Komenského Praha. A protože mě studium baví, následně jsem pokračovala ještě na Univerzitě Pardubice v oboru Sociální antropologie se zaměřením na vizuální stránku - tvorbu filmových dokumentů.